Güncel Haberler

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi Kaza Sigortası, sizi ve sevdiklerinizi kazalara karşı güvence altına alıyor.

Groupama Sigorta yılların deneyim ve tecrübesiyle kişilerin olası bir kaza sonucunda sakatlanma ya da vefat etmeleri halinde hem sevdiklerini hem de sigortalı kişiyi güvence altına alan Ferdi Kaza Sigortası hizmetlerini sizlere sunuyor. Bu gibi olası riskli durumlar karşısında Groupama Ferdi Kaza Sigortası ürünleri, poliçe teminat limiti kapsamına dahil olan mastafların sigorta şirketi tarafından karşılanmasını; böylece size ya da sevdiklerinize finansal güvence sağlamasını amaç edinir.

 

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi Kaza Sigortası, kişilerin karşılaşabileceği olası durumlar sonucunda sakatlanma ya da vefat gibi hallerde oluşabilecek riskleri teminat altına alan bir sigorta türüdür. Bu gibi olası riskli durumlar karşısında poliçe teminat limiti kapsamına dahil olan tüm masraflar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Ferdi Kaza Sigortası ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

 

Neden Ferdi Kaza Sigortası Yaptırılmalı?

Ferdi Kaza Sigortası yaptırılması zorunlu tutulan bir sigorta türü olmamasına karşın, kendini ve sevdiklerini güvence altına almak isteyen her kişinin kesinlikle yaptırması gereken bir sigorta biçimidir. Ferdi Kaza Sigortası, poliçe süreci dahilinde gerçekleşen tüm olası kazalara karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alarak bu gibi durumlarda sizlere finansal destek sağlar.

 

Ferdi Kaza Sigortası Neleri Kapsar?

Ferdi Kaza Sigortası, kişilerin olası olaylar sonucunda sakatlanma ya da vefat durumlarına karşı oluşan riskleri teminat altına alır. Kaza sonucu vefat, sürekli sakatlanma ve ferdi kaza yardımı Ferdi Kaza Sigortası’nın ana teminatlarını oluşturur. Ayrıca kaza sonucu oluşacak tedavi masrafları, gündelik tazminat, hukuksal koruma gibi ek teminatları da poliçe kapsamına dahil edilebilirsiniz.

 

Groupama Ferdi Kaza Sigortalarını gelin, birlikte inceleyelim.

 

FERDİ KAZA PLUS AVANTAJLARI

 

7/24 Yol Yardım Hizmetleri

Kaza, arıza ya da benzin bitmesi durumlarında sigortalı üzerine kayıtlı hususi kullanımlı aracınız, en yakın servis ya da benzin istasyonuna limitler dahilinde ücretsiz olarak çekilir. Ayrıca anahtar kaybı durumunda çilingir yönlendirme, lastik patlaması durumunda ise lastik değişimi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Ev Yardım Paketi

Ev yardım paketiyle evinizde meydana gelebilecek; anahtar kaybı, elektrik/su tesisatında oluşabilecek problemler, cam kırılması gibi durumlarda pek çok hasar teminatımız altında!

 

Ferdi Kaza Asistans Hizmetleri

 

Ferdi Kaza Asistans hizmetleriyle ambulans, refakatçi nakli, tıbbi danışmanın yanı sıra seyahat rezervasyonları gibi pek çok hizmetten faydalanabilirsiniz.

 

Diş Sağlığı Paketi

Diş sağlığı paketiyle yılda bir defa Diş Hekimi Muayenesi ve Periapikal Röntgen Filmi hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

 

Göz muayeneniz Ferdi Kaza Plus sigortanızla güvencemiz altında!

Göz sağlığı paketiyle, anlaşmalı kurumlarda göz muayenesi hizmetinden indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca Göz Sağlığına ilişkin muayene dışındaki tüm tetkik, tedavi ve ameliyatlarda %40’a varan indirim uygulanmaktadır.

 

KAZA DESTEK AVANTAJLARI

 

Dört Farklı Alternatif Seçeneği

Farklı tutarlarda yaşam kaybı ve sürekli sakatlık teminatıyla alternatifli plan seçme avantajı Groupama’da!

 

Acil Şifalar Teminatı

Herhangi bir kaza sonucu hastanede yatarak tedavi görmeniz halinde, ilk 24 saatten sonra günlük 50 TL’ye kadar olan ekstra harcamalarınız 5 gün boyunca teminatımız altında.

 

OKULA DEVAM AVANTAJLARI

 

Altı Farklı Alternatif Plan

Çocuğunuzun yıllık eğitim giderlerine göre 6 farklı plandan dilediğinizi seçerek teminat tutarını belirleyebilirsiniz.

 

TL-USD-EUR Ödeme Seçeneği

Çocuğunuzun okul masraflarının artışını göz önünde bulundurarak TL tutarında %10’a kadar prim artış oranı belirleyebilir ya da poliçenizi dövize (USD,EUR) endeksli yaptırabilirsiniz.

 

Farklı ödeme seçenekleri

Sigorta priminizi toplu tek ödeme veya aylık/3 aylık/yıllık taksit seçenekleriyle maksimum 3 yılda tamamlanacak şekilde ödeyebilirsiniz.

 

Vergi Avantajı

Yürürlükteki vergi kanunlarına göre sigorta primlerinizi belirli bir miktara kadar vergi matrahından düşebilme avantajından yararlanabilirsiniz.

 

Groupama Sigorta’nın sunduğu Ferdi Kaza Sigortası ürünleri hakkında detaylı bilgi alın.

Ayrıca Kontrol Edin

Ayakta Tedavi ve Yatarak Tedavi Arasındaki Fark Nedir?

Biz her ne kadar kaliteli yaşayıp sağlığımızı ön planda tutsak da bazen her şey istediğimiz …