Güncel Haberler

Hayat Sigortası Nedir? Neden Hayat Sigortası Yaptırmalıyız?

Hayat Sigortası Nedir? Neden Hayat Sigortası Yaptırmalıyız?

 

Hayat Sigortası, sigortalının hayatını kaybetmesi durumunda, belirlediği kişilere maddi güvence sağlar. Ayrıca, hayat sigortalarında yer alan sürekli sakatlık, sürekli iş görememezlik gibi teminatlar ile sigortalının başına gelebilecek olumsuz bir durumda da teminat ödemesi yaparak, maddi kayıpları minimuma indirmeyi amaçlar. Yılların deneyim ve tecrübesiyle Groupama, beklenmedik durumlara karşı sevdiklerini ve kendini güvence altına almak isteyen kişilere özel Hayat Sigortası hizmetini sunuyor.

 

Siz de hayat sigortasının sizlere sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için Groupama Hayat Sigortası ürünleri ile tanışın.

Groupama Hayat Sigortalarının kapsam ve içeriklerini gelin, birlikte inceleyelim.

 

Esnek Prim İadeli Hayat Sigortası

Esnek Prim İadeli Hayat Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilir, riskin gerçekleşmemesi durumunda ise ödemiş olduğunuz primleri geri alabilirsiniz.

 

Esnek Prim İadeli Hayat Sigortası, prim ödeme ve geçerlilik koşullarının sağlanması ve sigorta süresi bitiminde hayatta kalmanız halinde sigorta süresince ödenmiş olan toplam prim tutarınızı ABD Dolarına endeksli olarak sigorta başlangıcında belirleyeceğiniz oranda geri almanızı sağlar.

 

Siz de Esnek Prim İadeli Hayat Sigortası yaptırarak ailenizin geleceğini ve ödediğiniz primleri güvence altına almanın huzurunu yaşayın.

 

Temel Teminatlar : Vefat teminatı , Yaşam Teminatı

18-60 yaş arası herkes yararlanabilir.

Sigorta süresi asgari 10 yıl , azami 15 yıldır.

Sigorta süresi ile sigortalı yaşının toplamı 70’i geçemez.

Aylık 30$ prim ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Prim tutarınız, yaşınıza ve teminat tutarınıza bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Vergi Avantajı

Prim ödeme seçenekleri:

Aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık ödeme

USD’ye endeksli

Banka, havale, EFT, kredi kartı ile ödeme

 

Yürürlükteki vergi kanunlarına göre poliçe primlerinizi belirli bir miktara kadar vergi matrahından düşebilme avantajından yararlanabilirsiniz, bu konuda vergi uzmanına danışınız.

 

Yıllık Hayat Sigortası

Yarının ne getireceği belli olmaz. Yıllık Hayat Sigortası yaptırın, sevdiklerinizin hayat standartlarını yokluğunuzda da koruyun.

 

*Yıllık Hayat Sigortası’nın süresi 1 yıl olup, poliçeden 18-65 yaş arası herkes yararlanabilir.

*65 yaşında yenilemesi gelen bir yıllık hayat poliçeniz var ise bu poliçenizi her yıl yenilemek kaydıyla 75 yaşına kadar uzatabilirsiniz.

 

Ayrıca Kaza Sonucu Vefat, Kaza Sonucu Sakatlık ve Sürekli Sakatlık Teminatları çerçevesinde karşılanmayan ve aşağıda açıklanan üç risk durumunda gerçekleşebilecek kazalar da ilave prim ödemek suretiyle teminat altına alınabilir. Bu risk türleri:

 

Motosiklet ve takma motorlu bisiklet kullanma veya bu araçlara binme esnasında geçirilen kazalar

Deprem, sel, yanardağ püskürmesi ve heyelan esnasında geçirilen kazalar

Mesleki faaliyet dışında herhangi bir spor yaparken geçirilen kazalar

 

Birikimli Hayat Sigortası

Geleceğe Yatırım Sigortası

En az 10 en çok 30 yıl sigorta süresi seçenekleri ile bir defada toplu ödeme yaparak gelecekteki yaşam koşullarınızı şimdiden belirleyin. Beklenmedik durumlara karşı sevdiklerinizi güvence altına alın.

 

Temel teminatlar: Vefat Teminatı ve Birikim Teminatı

18-60 yaş arası herkes yararlanabilir.

Sigorta süresi en az 10, en çok 30 yıldır.

 

Kişisel Birikim Sigortası

Kişisel Birikim Sigortası ile gelecekteki yaşam koşullarınızı bugünden belirleyin. Beklenmedik durumlara karşı sevdiklerinizi güvence altına alın.

 

Temel teminatlar: Vefat Teminatı, Birikim Teminatı

18-65 yaş arası herkes yararlanabilir.

Sigorta Süresi: En az 10 yıl

 

Okula Devam Sigortası

Okula Devam Hayat Eğitim Sigortası

Okula Devam Hayat Eğitim Sigortası ile trafik kazası, toplu taşıtta kaza ve diğer kazalar sonucunda yaşam kaybı veya daimi maluliyet olması durumunda belirlediğiniz süre boyunca çocuğunuzun eğitim masraflarını koruma altına alın.

 

Okula Devam Ferdi Kaza Eğitim Sigortası

Okula Devam Ferdi Kaza Eğitim Sigortası ile kaza sonucu yaşam kaybı, tam veya daimi maluliyet durumlarında belirlediğiniz süre boyunca çocuğunuzun eğitim masraflarını koruma altına alın.

 

Groupama’nın sunduğu Hayat Sigortaları hakkında detaylı bilgi alın.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Erasmus Öğrencileri İçin Seyahat Sağlık Sigortası

Hayatımızın en güzel zamanlarından biri, öğrencilik yıllarımızdır. Yeni büyümeye başladığımız, çok şey öğrendiğimiz, kendimize en …