Güncel Haberler

Konut Sigortası Nedir? Neleri Kapsar?

Konut sigortası, evinizi, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi güvence altına almanızı sağlayan sigorta çeşididir.

Groupama Konut Sigortalarının kapsam ve içeriklerini gelin, birlikte inceleyelim.

Groupama Konut Sigortası ile evinizi ve eşyalarınızı olası deprem, yangın, hırsızlık ve su baskını gibi çeşitli olumsuzluklara karşı güvence altına alın. Size uygun olarak hazırlanan Groupama Konut Sigortası sayesinde hem evinizi koruma altına alabilir hem de zengin asistans içerikleri ile pek çok ayrıcalıklı hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanmak için Groupama Konut Sigorta ürünlerimizi inceleyebilir, Groupama web sitesinde bulunan “Hemen Teklif Al” butonuna tıklayarak evinize ve ihtiyaçlarınıza özel konut sigortası teklifi alabilirsiniz.

Konut Sigortası Nedir? 

Konut sigortası yaşanabilecek olası felaketlere karşı sigortalı evi; deprem, hırsızlık, yangın, terör ve kazalara karşı güvence altına alarak bu gibi durumların yaşanması halinde sigorta sahibine maddi güvence sağlar.

Neden Konut Sigortası Yaptırılmalı? 

Yangın, deprem, hırsızlık ve kaza gibi felaket durumları karşısında evinizi teminat altına alan konut sigortası, kişiye özel ek teminatlar ile hem konut hem de eşyalar teminat altına alınarak olası maddi kayıpların önüne geçilebilir.

Konut Sigortası Neleri Kapsar? 

Konut sigortası deprem, yangın, su baskını gibi durumlarda konutta oluşabilecek zararları belirtilen limitler dahilinde karşılar. Ayrıca eşya teminatı eklenerek, konutta bulunan eşyalara da güvence sağlanabilir. Tüm bu teminatların yanı sıra, sigortalılara çilingir, su/elektrik tesisatı işleri, halı yıkama, kombi ve klima bakımı gibi pek çok ücretsiz hizmet sağlanır.

Süper Konut

Süper Konut Sigortası’nın geniş teminat seçenekleri ile evinizi, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi güvence altına alın.

Kolay Konut 

Kolay Konut Sigortası, evinizi ve evinizin sabit kıymetlerini bütçenizi zorlamadan güvence altına alıyor.

Avantajlar 

Konut Asistans Hizmetleri

Evinizde oluşabilecek acil sorunlarda konut sigortanız yanınızda.

Evinizin elektrik ve su tesisatında oluşabilecek sorunlarda ya da cam kırılması gibi acil durumlarda konut sigortanız yanınızda.

Evde Küçük İşler Paketi

Küçük işleri kafanıza takmayın, konut sigortanız daima yanınızda.

Evde Küçük İşler Paketi ile çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi montajından, avize montajına, kapı kilit değişiminden, elektrik tesisatı kontrolüne, priz, iç kapı zili ve kapı otomatının tamiratına varıncaya kadar pek çok hizmeti ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Kombi ve Klima Bakım Hizmeti

Poliçe adresinizde bulunan kombi ve klimanızın yıllık bakım – temizlik hizmeti Groupama’dan!

Kışın ısıtır, yazın serinletir: Kombi ve klimalar da bakım ister. Poliçe adresinizde bulunan kombi ve klimanızın yıllık bakım – temizlik hizmeti Groupama’dan! Detaylı bilgi için tıklayın!

Mini Onarım

Evinizde ya da eşyalarınızda oluşabilecek küçük çaplı hasarlara karşı konut sigortanız yanınızda!

Evinizde ya da eşyalarınızda oluşabilecek küçük çaplı hasarlar, lekeler artık dert değil! Mini Onarım avantajı ile mobilya, sert zemin, döşeme ve halılarda oluşabilecek çizik, yanık, yırtıklardan, leke çıkarmaya kadar pek çok hizmeti ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Halı yıkama hizmeti

Poliçe adresinizde bulunan 6 metrekareye kadar bir adet makine halınızı yıkama hizmeti Groupama’dan!

Halı Yıkama Hizmeti ile poliçe adresinizde bulunan 6 metrekareye kadar bir adet makine halınızı yıkatabilir, diğer halılarınız içinse indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayın!

Prim Koruma Teminatı

İstem dışı işsizlik, geçici iş göremezlik veya hastane yatış durumlarında sigorta süresinin sonuna kadar yapılacak prim ödemeleri Groupama güvencesi altında!

Kolay Konut

Kolay Konut Sigortası, evinizi ve evinizin sabit kıymetlerini bütçenizi zorlamadan güvence altına alıyor.

Groupama Konut Sigortası hakkında detaylı bilgi ve teklif alın.

Ayrıca Kontrol Edin

sismik deprem dalgaları p ve s

Sismik Deprem Dalgaları Nelerdir? P ve S Dalgası

Depremler, volkanlar, yeraltındaki patlamalar ya da bir madendeki tünellerin çökmesi, deprem dalgaları ya da daha …